KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13966002
nr 1396 6002
Gérard Titus-Carmel
(f. 1942), Frankrike
Etsning, Signerad, numrerad 30/100, daterad -74. Bladets mått: ca 75x56 cm, oramat löst blad
Gérard Titus-Carmel, fransk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 10 maj 2021
kl 20:58:13
100 kr
150 kr
Gérard Titus-Carmel
Läs mer om Gérard Titus-Carmel